RESTAURACE - BAR - MUSIC CLUB - BISTRO v Neratovicích

Úvod Nemovitosti RESTAURACE - BAR - MUSIC CLUB - BISTRO v Neratovicích
Cena
18 700 000 Kčvčetně provize a nákladů spojených s převodem nemovitosti
Lokalita
Neratovice
Výměra
650 m2
Vlastnictví
Osobní
Stavba
cihlová
Stav objektu
velmi dobrý

Nemovitost najdete na této adrese

Líbí se vám tato nemovitost?

Jméno a příjmení
E-mail:
Vaše zpráva:
Opište z obrázku:

RESTAURACE - BAR - MUSIC CLUB - BISTRO v Neratovicích. Zavedený podnik od roku 1991 na prodej, včetně kompletního vybavení.

Dispozice vnitřního prostoru: Restaurace s barem, zařízená kuchyně včetně ventilace, toalety pro hosty i personál, sklady pro potraviny i pivo. Prostor pro hosty je rozdělen na dvě oddělené části se vstupem na zahrádku za domem.

Hudební klub s barem má samostatný vchod a přitom je stavebně propojen s restaurací i kuchyní. V klubu vlastní bar, salónek s hernou (kolaudace na herní automaty), velký sklad, šatna, pult s technikou pro DJ, taneční prostor s dalším barem, 2x toalety pro hosty a zázemí. Kuchyně spojená s bistrem umožňuje obsluhovat klienty přímo z ulice. Vstup z klidné předzahrádky. Celkový prostor má velikost 653 m2 + v podkroví kanceláře, šatny a sprchy pro personál.

Umístění v samotném centru města s kapacitou 200 hostů, vlastní značka piva Neratovák a svým způsobem ikonická značka města dělá z tohoto podniku zajímavou investiční příležitost. Více informací na níže uvedeném kontaktu.