Můj příběh

Úvod Příběh
Jan Mistoler

Rád říkám, že chodím s lidmi na kafe

Popovídat si o nemovitostech a věcech s tím spojených. Vychutnat si šálek dobré kávy a poslechnout další jedinečný příběh.

Lidé mě odjakživa zajímali. Ať už jsem dělal cokoliv, vždycky jsem si našel chvilku na kus řeči mimo nutnou konverzaci. Za dobu, co prodávám nemovitosti, jsem pochopil, že je důležité se nejen ptát, ale především naslouchat. Zjistit, co lidi opravdu potřebují. Od toho se odvíjí všechno.

Brzy jsem si uvědomil, že svou prací ovlivňuju lidské příběhy. Díky koupi vlastní nemovitosti si lidé například pořídí další dítě, získají novou práci nebo poznají toho pravého partnera. A to mi připadá skvělé! Záleží mi na příběhu každého klienta a rád se podílím na jeho šťastném konci, ať už v podobě nového domova nebo dobře prodané nemovitosti. Protože za tím je vždycky něco víc.

Od roku 2006 jsem prodal stovky nemovitostí. A s nimi posunul dál mnoho osudů lidí, kteří ve mě vložili důvěru. Vlastně ne tak úplně sám, mám kolem sebe spolehlivé profesionály, od projektantů přes stavaře až po finanční poradce.

Jan Mistoler

Jméno mám jen jedno

Mám rád obchod, kde stále věřím v podání ruky jako v solidní prostředek dohody mezi lidmi. Vždy platí to, na čem se s klientem domluvíme. Přes to nejede vlak. Pevně věřím tomu, že jakýkoliv obchod může být dobrý jen tehdy, jsou-li spokojeny všechny zúčastněné strany.

Troufám si říct, že i díky tomu má moje jméno dobrou pověst, za což jsem moc rád, protože přece jenom, mám jenom jedno. A jedině když mu budu dělat dobrou reputaci, můžou třeba jednou řemeslo převzít moji synové, Oliver a Maxmilián.

Certifikáty

Certifikát ARK 2015 Osvědčení Jan Mistoler Certifikát ARK 2007
Vyrazíme spolu na kafe?