Co pro vás můžu udělat?

Úvod Služby

Prodej nemovitosti

Rozrůstáte se a přijde vám vhod větší bydlení? Zdědili jste dům nebo potřebujete vyplatit bývalého partnera?

Ať už je váš příběh jakýkoliv, provedu vás prodejem nemovitosti tak, aby se posunul tím správným směrem.

Potkáme se na místě

Potkáme se ve vaší nemovitosti a probereme vaše potřeby, od ceny přes požadavky banky až po kontrolu nemovitosti po právní stránce. Společně stanovíme reálnou prodejní cenu nemovitosti.

Zajistíme potřebné dokumenty

Dáme dohromady všechny dokumenty, které jsou potřeba k prodeji. Jde o nabývací tituly, katastrální snímky, věcná břemena, stavební povolení nebo projektovou dokumentaci a tak dále.

Nemovitost propaguju

Kvalitní prezentace je podmínkou úspěšného prodeje, proto jsou profesionální fotky, video nebo 3D prohlídka opravdu důležité. Vaši nemovitost propaguju na největších inzertních portálech, kde ji uvidí tisíce zájemců.

Vybereme kupce

Nemovitostí provedu vážné zájemce o koupi, kteří dostanou do ruky veškeré informace a podklady. Společně vybereme vhodného kupce, kterému pomůžu s financováním tak, aby co nejsnáze dosáhl na kupní cenu.

Vyřídím za vás administrativu

Vyřizování smluv je docela oříšek, proto to s pomocí zkušené advokátky udělám za vás. Zajistím také ověření podpisů, podání návrhu na vklad převodu vlastnictví a všechny ostatní potřebné dokumenty.

Předám nemovitost novému majiteli

Nakonec zbývá už jen předat nemovitost do rukou nového majitele včetně předávacího protokolu a převodu všech energií. Vy už se jen můžete těšit z úspěšného prodeje, a posunout se ve svém životě tam, kam potřebujete.

Chcete pomoct s prodejem nemovitosti?
Ozvěte se mi

Pronájem nemovitosti

Hledáte nového nájemníka do své nemovitosti a chcete si být jistí, že vyberete správně?

Pomůžu vám najít člověka podle vašich představ a vyřídím veškerou administrativu tak, abyste se nemuseli o nic starat.

Potkáme se

Potkáme se u kafe nebo přímo ve vaší nemovitosti. Probereme vaše možnosti a očekávaní ohledně nového nájemníka.

Nemovitost propaguju

Vytvořím atraktivní inzerát včetně profesionálních fotek nebo videa. Vyvěsím ho na největších realitních portálech, kde ho uvidí tisíce zájemců.

Vybereme nájemce

Nastěhuji k vám člověka, který bude nejlépe odpovídat vašim představám. Vyřídím za vás smlouvy a veškerou složitou administrativu.

Chcete pomoct s pronájmem nemovitosti?
Ozvěte se mi

Koupě nemovitosti

Hledáte nový domov nebo místo pro podnikání v oblasti Praha – Mělník – Brandýs nad Labem?

Pomůžu vám s koupí vaší vysněné nemovitosti od první prohlídky přes financování až po předání klíčů.

Prohlédneme si nemovitost

Společně se vydáme na prohlídku nemovitosti, která vás zajímá. Budu mít pro vás v ruce všechny důležité podklady a informace. Když bude potřeba, doporučím vám spolehlivého stavaře nebo projektanta.

Pomůžu vám s financováním

Rád vám pomůžu s nejvýhodnějším financováním vaší nemovitosti. Základy mám v malíčku, na zbytek vám doporučím ověřené odborníky, kteří si umějí poradit v každé situaci.

Vyřídím za vás veškerou administrativu

Vyřizování smluv je někdy oříšek, proto to s pomocí zkušené advokátky udělám za vás. Zajistím také ověření podpisů, podání návrhu na vklad převodu vlastnictví a všechny ostatní potřebné dokumenty.

Předám vám nemovitost

To nejlepší na konec. Předám vám do ruky klíče včetně předávacího protokolu a převodu všech energií. Vy se tak můžete spokojeně zabydlet a zútulňovat si svůj nový domov nebo kancelář.

Našli jste v mé nabídce nemovitost, která vás zajímá?
Ozvěte se mi

S čím vám dále pomůžu?

Prezentace nemovitosti

Bez atraktivních inzerátů to nepůjde. Nejprve nemovitost esteticky vyladíme – důležité jsou světlo, barvy i zeleň. Můžeme přizvat i člověka na profesionální homestaging. Poté vytvoříme fotky, video nebo matterport, díky kterým nemovitost v očích zájemce skutečně zazáří.

Financování

Rád vám pomůžu s nejvýhodnějším financováním vaší nové nemovitosti, a to v rámci všech hypotečních domů a stavebních spořitelen na trhu. Základy mám v malíčku, na zbytek vám doporučím ověřené odborníky, kteří si umějí poradit za všech okolností.

Servis u prodeje i koupě

Administrativa okolo prodeje i koupě nemovitosti může být někdy pěkná věda. Naštěstí v tom umím dobře chodit, proto všechno vyřídím za vás. Ověření podpisů, podání návrhu na vklad převodu vlastnictví, kupní smlouvu i advokátní úschovu.

Technický servis

Oko profesionála nám o nemovitosti vždycky řekne víc než pohled nadšeného laika. Doporučím vám geodeta, stavaře, projektanta či architekta, se kterými mám ty nejlepší zkušenosti. Vyřídím průkaz energetické náročnosti nebo obstarám vaše pohodlné přestěhování.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Prodáváte nebo kupujete nemovitost, ale nejste si jistí, jaká je její optimální cena? Skvěle znám místní trh a mám přehled o nabídkách i poptávkách v dlouhodobém horizontu, díky čemuž vytvořím přesný odhad tržní ceny. Vyřídím také zprostředkování znaleckého posudku.

Výkup nemovitosti

Prodáváte nemovitost v oblasti Praha – Mělník – Brandýs nad Labem a potřebujete to mít vyřízené co nejrychleji? Postarám se o rychlý odkup vaší nemovitosti, a tak vám pomůžu ven z potíží. Vše vyřídíme tak rychle, jak to bude vaše situace vyžadovat.